Консультації щодо мастильних матеріалів та їх застосування

Грамотно обрати мастильний матеріал? Технічна проблема? Загальні питання? - Наша команда фахівців з багаторічним досвідом надасть вам практичні відповіді на всі питання, пов'язані з мастильними матеріалами!

Приділіть належну увагу мастильним матеріалам!

Мастильні матеріали мають значно більший вплив на ефективну роботу механізмів, двигунів, транспортних засобів та устаткування, ніж багато хто з нас міг би подумати.

Вони мають певний вплив на надійність, витрати на обслуговування і термін служби. Належний підбір і професійне використання мастильних матеріалів можуть значно підвищити прибутковість компанії.

 

Скористайтеся можливостями, які пропонують мастильні матеріали!

Знання та досвід вкрай важливі для правильного застосування мастильних матеріалів і максимального використання прихованих можливостей з метою підвищення ефективності.

Спираючись на багаторічний досвід, наша команда фахівців готова допомогти вам у будь-якому питанні, пов'язаному з мастильними матеріалами, чи то для правильного вибору мастильного матеріалу, чи то для вирішення технічної проблеми.

 

Ви також можете скористатися знаннями наших фахівців!

Наші висококваліфіковані фахівці в галузі трибології допоможуть вам у будь-якому питанні, пов'язаному з мастильними матеріалами!

Вибір мастильногоматеріалу

Ми допоможемо вам підготувати портфель мастильних матеріалів, оптимізований для кожного компонента машини, який ідеально відповідає встановленим технічним вимогам.

Наші рекомендації також будуть враховувати реально досяжні можливості енергозбереження.

Рішення дляспеціальних завдань

Ми у вашому розпорядженні для вирішення одноразових і спеціальних завдань, пов'язаних зі змащуванням автомобілів, і будь-яких інших можливих проблем.

Підтримка економічноефективної експлуатації

За допомогою нашої вузькоспеціалізованої системи контролю стану машини, заснованої на діагностиці масла, наші технічні спеціалісти візьмуть участь у створенні для вас системи контролю стану, а потім проведуть оцінку результатів лабораторних випробувань відповідних проб масла, щоб розробити рекомендації для необхідних дій на основі висновків, зроблених в процесі цієї роботи.

Забезпечення екологічної ефективності

Захист навколишнього середовища – це наш спільний обов'язок. Виявляючи належний професіоналізм, ми прагнемо зробити так, щоб мастильні матеріали не піддавали небезпеці навколишнє середовище.

Корисні посилання

Запитайте наших експертів!
Олег Домбровський

Начальник Технічного Відділу
Спеціалізація: моторні масла, індустріальні масла, мастила, автохімія

ODombrovskiy@mol-ukraine.com.ua
Ви зацікавилися?

×