Carbon Neutral Production

Зміна клімату вимагає негайних дій, і, як відповідальна компанія в регіоні, ми гнучко відреагували , впроваджуючи вуглецево-нейтральне виробництво та запускаючи нові проекти для подальшого скорочення викидів.

ЩЕ ОДИН КРОК ДО СТАБІЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО

Що це означає? Ми почали оновлювати наші процеси, щоб зменшити вуглецевий слід нашого виробництва мастильних матеріалів і компенсувати викиди вуглецю за рахунок підтримки зелених проектів.

Але ми не зупиняємося на цьому. Відповідно до Паризької угоди та нашої стратегії постійного розвитку до 2030 року, наша мета — створити низьковуглецеву, стійку бізнес-модель, яка дасть зрозуміти всім, що майбутнє для нас важливе.

Сертифікат, що підтверджує вуглецеву нейтральність є важливим етапом, але це лише початок шляху до стабільної діяльності. Ми знаємо, що стабільність – це єдиний варіант.

І ЯКІ Ж КРОКИ ПРИВЕЛИ ДО ВУГЛЕЦЕВОЇ НЕЙТРАЛЬНОСТІ ТА ЇЇ ПІДТРИМАННЯ?

Енергетичний моніторинг

Енергетичний моніторинг

У виробництві мастильних матеріалів ми запровадили систему моніторингу енергії, яка дозволяє нам краще контролювати викиди і таким чином досягати вищої енергоефективності.

Використання зеленої енергії

Використання зеленої енергії

Реструктуризуючи джерела електроенергії, які ми використовуємо, ми відкриваємо можливість використання та поступового збільшення частки відновлюваної, зеленої енергії.

Сфера дії 3

Сфера дії 3

Ми також запустили карту викидів Сфера дії 3, яка спрямована на моніторинг та зменшення викидів від ланцюга створення вартості, такого як сировина, перевезення, поїздки співробітників на роботу, транспорт і управління відходами.

Компенсації

Компенсації

Цього року ми компенсуємо 4409 тонн викидів еквіваленту CO2 у 2020 році за допомогою проекту безкрапельних газопроводів.

Екологічні дії

Екологічні дії

Ми також підтримуємо різноманітні екологічні проекти та беремо участь у місцевих екологічних акціях.

×