ПРО НАС

Стисло про MOL Group

очисний заводMOL Group – це інтегрована, незалежна міжнародна нафтогазова компанія зі штаб-квартирою в Будапешті, Угорщина. Вона веде свою діяльність більш ніж у 40 країнах зі штатом професійних співробітників, який складається з 27 000 чоловік по всьому світу. Досвід роботи MOL на ринку Центральної та Східної Європи складає більш ніж 75 років, 20 з яких компанія успішно працює на міжнародних ринках. На даний момент виробнича діяльність здійснюється у 8 країнах, а розробка родовищ вуглеводнів ведеться в 14 країнах. В арсеналі підрозділу по переробці та продажу нафтопродуктів є 4 нафтопереробних і 2 нафтохімічних завода в Угорщині, Словаччині та Хорватії. MOL Group також володіє мережею АЗС, яка складається з більш ніж 2 000 об’єктів в 11 країнах Центральної та Південно-Східної Європи.

статистика

статистика


Мастильні матеріали MOL


Якість, перевірена столітнім досвідом

Vacuum Oil Company R.T.Історія мастильних матеріалів MOL починає свій відлік з 1907 року, коли компанія Vacuum Oil Company розпочала своє виробництво в угорському місті Алмашфюзіто. Через століття компанія виросла в те, що ми маємо сьогодні - компанію MOL-LUB Ltd., частину MOL Group. Більш ніж столітній досвід, першокласна технічна база та високий рівень компетенції - все це сприяє постійному зростанню асортименту мастильних матеріалів і хімічних продуктів та визначає базу для регіонального розвитку.


Один з ключових гравців у виробництві мастильних матеріалів у регіоні Центральної та Східної Європи

Сьогодні MOL Lubricants – це один з ключових гравців у сфері виробництва мастильних матеріалів у Центральній та Східній Європи та провідний учасник ринку і дистрибутор якісних автомобільних та індустріальних продуктів і послуг в Угорщині, Словаччині та Хорватії.

Компанія MOL Lubricants присутня в 40 країнах більш ніж 600 видами продуктів, а також деякими видами послуг світового класу. Дистрибуція товарів фокусується у Центральній та Східній Європи, зокрема, на ринках Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії, Хорватії,Боснії та Герцеговини. Компанія також здійснює експорт на інші ринки, в зарубіжні країни, навіть такі віддалені, як Тайвань, Острови Кука та Китай. В результаті злиття словацької нафтової компанії Slovnaft і MOL Group, виробництво мастильних матеріалів Slovnaft було перенесено в на завод в Алмашфюзіто. Фокус на виробництві та успішне використання синергетичного ефекту забезпечили мастильним матеріалам MOL провідне місце на ринках Угорщини, Словаччини та Хорватії. Крім своїх основних ринків, компанія також присутня на таких важливих ринках, як ринки України, Італії, Сербії та Росії,

MOL Lubricants в регіонах Центральної та Східної Європи

карта

 

Компанія з виробництва мастильних матеріалів, що надає повний комплекс послуг

Компанія MOL Lubricants пропонує продукти найвищої якості та професійні послуги у сфері мастильних матеріалів. Повний асортимент продуктів включає в себе моторні та індустріальні мастильні матеріали, мастила, змащувально-охолоджувальні рідини, автохімію, AdBlue, присадки та інші спеціалізовані продукти. Портфоліо компанії повністю відповідає останнім вимогам ACEA і API і схвалено такими відомими автомобільними компаніями як Volkswagen Group, Mercedes-Benz, Volvo, Renault, MAN, Scania, Siemens, Bosch-Rexroth, Alstom і Flender.

Виробництво мастильних матеріалів, широкий вибір додаткових послуг, застосування ноу-хау і більш ніж 100-літній досвід разом утворюють повний пакет пропозицій компанії MOL Lubricants. Асортимент послуг охоплює весь спектр вимог замовників мастильних матеріалів. Користувачі отримують послуги світової якості, як то розробка спеціальних мастильних матеріалів, високий рівень підготовки або консультування, обслуговування мастильних матеріалів на місці (у клієнта), аудит мастильних матеріалів або діагностика масла та техніки у власній лабораторії, що є членом мережі WearСheck International. Компанія також пропонує виробництво мастильних матеріалів на потужностях заводу для інших торгових марок.

Інновації та технічні переваги

Досвід MOL Lubricants у проведенні досліджень та розробок, а також фокус на клієнті, постійно стимулюють просування нових інноваційних продуктів на ринку,які відповідають вимогам клієнтів по якості і обслуговування і є конкурентоспроможними серед мастильних матеріалів інших торгових марок.

Високоякісна розробка продуктів і технічне обслуговування безпосередньо впливають на ставлення лідируючих виробників автомобілів та обладнання, завіряючи їх, що мастильні матеріали, які ми розробляємо, відповідають усім сучасним вимогам. Щодня контактуючи зі світовими лідерами в області виробництва мастильних матеріалів і хімічних продуктів, наші фахівці отримують технічну інформацію з перших рук. Більше того, працюючи з новітнім та інноваційним обладнанням у власній лабораторії компанії, наші інженери застосовують найостанніші технології для досліджень і розробок.

×