LubCheck – діагностика та моніторинг стану масла і техніки

Контролюйте стан свого обладнання і запобігайте його пошкодженню, виконуючи регулярні перевірки і випробування мастильних матеріалів!

Підвищення надійності роботи. Скорочення витрат.

LubCheck – це всесвітньо відома мережа лабораторій, за допомогою яких на основі параметрів мастильного матеріалу, контролюється технічний стан обладнання, у якому працює даний мастильний матеріал. Основою діагностики LubCheck є те, що в процесі експлуатації мастильні матеріали взаємодіють з механізмами обладнання, і як наслідок такої взаємодії, у мастильному матеріалі накопичується інформація про нормальну або неправильну роботу обладнання.

LubCheck допомагає здійснити раннє виявлення можливих поломок або несправностей і уникнути коштовного ремонту або подальшого пошкодження. Це дуже ефективно з економічної точки зору, тому що вартість періодичних випробувань зразків масла зазвичай значно нижче, ніж вартість ремонту після часто зовсім несподіваних поломок або несправностей.

Вигоди від переваг, що надає LubCheck!

  • раннє виявлення прихованих процесів ушкодження
  • виявлення руйнівних процесів, які не можуть бути виявлені іншим шляхом
  • зменшення або усунення простоїв
  • скорочення витрат на технічне обслуговування
  • більш точне і просте для планування технічне обслуговування
  • оптимізація інтервалу заміни масла
  • підвищення надійністі транспортних засобів та устаткування

Система діагностики LubCheck допомагає оптимізувати витрати в різних областях

ПРЯМИЙ ВПЛИВ НЕПРЯМИЙ ВПЛИВ ВПЛИВ НА ВИТРАТИ
Несподіване пошкодження може бути виявлене на ранній стадії, при цьому можуть бути швидко визначені приховані руйнівні процеси, що виникають з неправильної експлуатації транспортних засобів та обладнання Збільшення життєвого циклу транспортного засобу та обладнання Скорочення витрат на запасні частини і технічне обслуговування
Використання мастильного матеріалу та інтервалів заміни масла оптимізовано Збільшення інтервалу заміни масла
Повне використання заправленого мастильного матеріалу
Скорочення витрат на мастильні матеріали
Стан обладнання може бути оцінений без глибокого фізичного втручання; є можливість спостереження змін у стані Підвищення надійністі транспортних засобів та обладнання
Збільшення життєвого циклу транспортного засобу та обладнання
Скорочення витрат на контроль
Процеси виробництва та технічного обслуговування стають більш передбачуваними і керованими Підвищення ефективності планування виробництва
Скорочення простоїв; збільшення коефіцієнту використання виробничих потужностей
Скорочення незапланованих додаткових витрат
Зменшення кількості відпрацьованого масла і небезпечних відходів Зменшення впливу на навколишнє середовище Скорочення витрат на нейтралізацію

 

Робота системи
діагностики масла LubCheck

Наскільки точно працює діагностика масла?

Ми цілеспрямовано аналізуємо та інтерпретуємо діагностичну інформацію, приховану у краплі масла, і використовуємо її для оптимізації технічного обслуговування.
Під час випробувань, ми аналізуємо результати виміірювань фізико-хімічних параметрів мастильних матеріалів, інтенсивність їх зміни, типи та кількість виявлених забруднень, а також тип і співвідношення металів, які є продуктами зносу обладнання. Отримавши інформацію, ми робимо висновки про правильну або неправильну роботу обладнання і правильний або неправильний вибір мастильних матеріалів, а також методи найкращого використання відпрацьованих мастильних матеріалів.

Складна процедураза чотири простих кроки

Відбір проби

Візьміть пробу зі свого обладнання або двигуна!

Для відбору проби ми надаємо контейнер з колбою для відбору проб, ручний насос та інструкцію з точним описом процесу відбору проби.

Відправлення проби

Зафіксуйте дані ідентифікатора проби, і відправте їх нам!

Відправте нам контейнер з пробою у супроводі технічного паспорта. Поштове відправлення контейнерів з пробами здійснюється безкоштовно.

Аналіз

Фізико-хімічні випробування проб будуть виконуватися в нашій лабораторії MOL LubCheck, оснащеній спеціальними і чутливими вимірювальними приладами

Параметри випробувань будуть змінюватися для кожного типу мастильного матеріала і обладнання. Натисніть тут для отримання більш докладної інформації!

Експертний висновок

Наші експерти в галузі трибології аналізують результати випробувань.

Результати випробувань оформлюються протягом 72 годин. В тексті експертного висновку, що відправляється електронною поштою, також, в разі необхідності, наводяться рекомендації щодо технічного обслуговування.

Що ми аналізуємо?

Після отримання проб, вони піддаються таким стандартним лабораторним випробуванням:

  МОТОРНІ МАСЛА ДЛЯ ГАЗОВИХ ДВИГУНІВ ГІДРАВЛІЧНІ МАСЛА ТУРБІННІ МАСЛА ІНДУСТРІАЛЬНІ ТРАНСМІСІЙНІ МАСЛА КОМПРЕСОРНІ МАСЛА МАСЛА-ТЕПЛОНОСІЇ МАСЛА ДЛЯ ВЕРСТАТІВ ТРАНСФОРМА-ТОРНІ МАСЛА
В'ЯЗКІСТЬ
КИСЛОТНЕ ЧИСЛО (AN)  
ЕЛЕМЕНТИ ПРИСАДОК, МЕТОД ICP (ІНДУКТИВНО ЗВ'ЯЗАНОЇ ПЛАЗМИ)  
МЕТАЛИ, ПРОДУКТИ ЗНОСУ    
ЗАБРУДНЕННЯ
ФЕРОГРАФІЯ      
ПОКАЗНИК ЗНОСУ      
ЧИСТОТА ЗГІДНО З ISO      
СКЛАД ПРИСАДОК, МЕТОД FT-IR          
ПРОДУКТИ РОЗКЛАДУ              
ЗДАТНІСТЬ ДО ЕМУЛЬГУВАНЯ          
ТЕМПЕРАТУРА СПАЛАХУ            

Лабораторія LubCheck

Починаючи з 1997 року, MOL LubCheck Laboratory є членом WearCheck International, до складу якої входять великі лабораторії на чотирьох континентах. Її члени регулярно обмінюються досвідом і знаннями, одночасно забезпечуючи безперервний розвиток і оновлення знань наших фахівців.

MOL Laboratory Center – Accreditation certificate

Корисні посилання

Запитайте наших експертів!
Тетяна Рябова

Технічний експерт
Спеціалізацая:моторні масла, індустріальні масла, мастила, автохімія

TRiabova@mol-ukraine.com.ua
Ви зацікавилися?
×