Надійний захист двигуна після 500-годинної роботи

Для підвищення економічної ефективності та захисту навколишнього середовища виробники сільськогосподарської техніки постійно працюють над розробкою більш досконалих машин з дизельними двигунами, які забезпечують низький рівень шкідливих речовин у вихлопних газах. Однак, такі двигуни потребують спеціальних мастильних матеріалів з довготривалим терміном служби. Угорський сільськогосподарський концерн, використовуючи передові методи роботи, взяв на себе завдання провести випробування нового моторного масла MOL Farm Protect E9 15W-40 компанії MOL-LUB. 500-годинні випробуваня в польових умовах у тракторах John Deere підтвердили, що моторне масло MOL Farm Protect E9 забезпечило чудовий ресурс і максимальний захист двигуна. Завдяки цьому маслу для деяких типів двигунів були встановлені більш тривалі інтервали заміни масла: 500 годин замість 375!

В рамках своєї галузі це підприємство, що обробляє більше 3 700 га землі, відомо як один з найбільш успішних виробників сої, завдяки екологічно безпечній технології власної розробки.

Під час 500-годинного випробуваня моторне масло MOL Farm Protect E9 15W-40 довело свої відмінні властивості захисту двигуна, навіть для техніки з тривалими інтервалами заміни масла. Це масло також повністю задовольняє всім вимогам виробників обладнання щодо показників якості. Трактори John Deere 8330 і 6530 використовувалися в реальних умовах експлуатації. Машини були завантажені відповідно до повсякденних сільськогосподарських робіт, що означає періодичне виникнення великих навантажень: 72% оранки, 21% перевезень по полю, 6% перевезень по дорозі і 1% інших операцій.
Через кожні 100 годин роботи експерти брали проби масла, щоб перевірити робочий стан моторного масла. Проби аналізували в міжнародно визнаній лабораторії MOL WearCheck.

Результати показали, що MOL Farm Protect E9 15W-40 забезпечує чудовий захист двигуна при 500-годинній роботі.
Випробування також показали, що зміни у в'язкості масла були мінімальними. Якість масла не погіршилась, і воно чудово працювало при наявності забруднюючих речовин. Завдяки стабільному рівню в'язкості, це моторне масло забезпечує оптимальне змащення навіть при більш тривалих інтервалах заміни масла.

Концентрація металічних часток у маслі, що зумовлена природним зносом деталей техніки, була значно нижче загальноприйнятого в діагностиці масла максимального рівня 75 мг/кг. Концентрація часток кольорових металів з підшипників ковзання також була дуже низькою, таким чином, це масло довело свою здатність забезпечувати максимальний термін служби двигуна.

Випробування показали, що моторне масло MOL Farm Protect E9 15W-40 можна без ризику використовувати протягом 500 годин роботи, що буде відповідати при цьому, як і раніше, вимогам виробників обладнання. Для деяких видів техніки це означає зниження витрат масла на 25%. Завдяки ефективному захисту від зносу, витрати на технічне обслуговування двигуна можуть бути скорочені на 15%.

Опис

КОМПАНІЯ:

Margittasziget 92 Kft.

ГАЛУЗЬ:

Сільське господарство

ЗАСТОСУВАННЯ:

Трактори John Deere 8330 та 6530

ПОСЛУГА:

Нова назва нашого сервісу WEARCHECK ’MOL LUBCHECK’

LubCheck – діагностика та моніторинг стану масла і технікии

Запитайте наших експертів!
Тетяна Рябова

Технічний експерт
Спеціалізацая:моторні масла, індустріальні масла, мастила, автохімія

TRiabova@mol-ukraine.com.ua
Ви зацікавилися?
×