EVOX Premium concentrate

EVOX Premium concentrate

Антифриз концентрат

Високоякісний антифриз концентрат зі збільшеним терміном експлуатації. Розроблений спеціально для сучасних потужних двигунів, де в якості конструкційних матеріалів використовується алюміній. Забезпечує максимальний захист від корозії, замерзання та перегріву, а також запобігає кавітації і утворенню відкладень в двигуні та системі охолодження.

Чому слід обрати охолоджуючі рідини EVOX?

Охолоджуючі рідини EVOX забезпечують максимальний захист від корозії, замерзання та перегрівання, та захищають двигуни від таких розповсюджених проблем, як кавітація, утворення накипу та відкладень.

 • У порівнянні зі звичайними охолоджуючими рідинами, рідини EVOX мають втричі більший інтервал експлуатації, що дозволяє рідше проводити заміну та забезпечує економічне та ефективне, з точки зору екології використання.
 • Антифризи EVOX забезпечують комплексний захист та відмінні робочі характеристики, завдяки чому збільшується термін експлуатації двигуна та охолоджуючої системи.
 • Антифризи EVOX схвалені провідними виробниками транспортних засобів та відповідають найжорсткішим вимогам найсучасніших двигунів.
 • Мають широкий діапазон використання: ідеальні для пасажирських та вантажних автомобілів, а також автобусів.

Поради для використання

 • Завжди повністю замінюйте охолоджуючу рідину; промивайте та очищуйте охолоджуючу систему відповідно до рекомендацій виробника транспортного засобу.
 • Для транспортних засобів старше шести років рекомендується проводити заміну охолоджуючої рідини кожні три-чотири роки!
 • Ніколи не змішуйте охолоджуючи рідини, вироблені за різними технологіями!
 • Для розчинення охолоджуючої рідини використовуйте дистильовану або деіонізовану воду!
 • Завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника транспортного засобу!
 • Завжди дотримуйтесь правильного співвідношення при змішуванні!
 • Для доливу в систему використовуйте, при можливості, таку ж охолоджуючу рідину.
 • Для доливу використовуйте тільки розчинену рідину!

ЧОМУ НЕОБХІДНО ЗАМІНЮВАТИ ОХОЛОДЖУЮЧІ РІДИНИ В ДВИГУНАХ?
Корозійні молекули утворюються внаслідок розпаду етиленгліколю, який міститься в охолоджуючій рідині, і поступового розпаду присадок та інгібіторів. Цей розпад викликаний високими температурами в охолоджуючій системі двигуна. З цієї причини охолоджуючу рідину необхідно регулярно замінювати, кожні 3-5 років. Це стосується і охолоджуючих рідин з тривалим терміном експлуатації.

ЧИ МОЖНА ЗЛИВАТИ ОХОЛОДЖУЮЧІ РІДИНИ В КАНАЛІЗАЦІЙНІ СИСТЕМИ?
Ні. Це протиправна дія згідно законодавства про утилізацію відходів та карається згідно закону.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ КОНЦЕНТРАТИ ОХОЛОДЖУЮЧОЇ РІДИНИ НЕРОЗЧИНЕНИМИ?
Ні. Всі концентрати охолоджуючих рідин необхідно змішувати з дистильованою водою. Необхідний захист може бути гарантований тільки за таких умов. Нерозчинена охолоджуюча рідина погано відводить тепло з двигуна, в результаті чого може виникнути перегрів. Нерозчинені концентрати також можуть замерзати взимку.

В ЯКОМУ СПІВВІДНОШЕННІ НЕОБХІДНО ЗМІШУВАТИ ОХОЛОДЖУЮЧУ РІДИНУ EVOX З ДИСТИЛЬОВАНОЮ ВОДОЮ?
Щоб забезпечити оптимальний захист проти змерзання та корозії, ми рекомендуємо розчиняти Evox дистильованою водою у співвідношенні 1:1 (-37/38 °C) або 1:1,5 (-25 °C) Концентрація рідини не повинна перевищувати 60 %.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗВИЧАЙНУ ВОДОПРОВІДНУ ВОДУ ДЛЯ РОЗЧИНЕННЯ ОХОЛОДЖУЮЧОЇ РІДИНИ?
Хоча чисту воду з показниками жорсткості 0-20°Ж можна використовувати для розведення охолоджуючої рідини, рекомендовано використання дистильованої або деіонізованої води.

НАСКІЛЬКИ ВАЖЛИВИМИ Є РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИРОБНИКА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ?
Автовиробники не «рекомендують» охолоджуючу рідину для двигунів; вони тільки надають стандарти та специфікації для експлуатації. Тому під час придбання охолоджуючої рідини необхідно уважно поставитись до схвалень та специфікацій, вказаних виробником, і краще купувати охолоджуючу рідину, схвалену виробником транспортного засобу.

ЯК ДОВГО ПРОДУКЦІЯ EVOX ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПРИДАТНОЮ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ?
В оригінальних закритих контейнерах: 4 роки з дати виробництва.

Під час використання в транспортному засобі, тобто при розчиненні дистильованою водою: необхідно дотримуватись рекомендацій виробника.

ЧИ ШКІДЛИВІ ОХОЛОДЖУЮЧІ РІДИНИ EVOX?
Охолоджуючі рідини Evox містять гліколь/етандіол і можуть спричинити шкоду при проковтуванні. Уникайте контакту зі шкірою і очима. Тримайте в недосяжному для дітей місці. При проковтуванні, негайно зверніться за медичною допомогою та покажіть контейнер з етикеткою.

Зниження витрат на технічне обслуговування за рахунок попереджувальних заходів!

БЕЗ ВІДПОВІДНОЇ ОХОЛОДЖУЮЧОЇ РІДИНИ ВАША СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ НЕЗАХИЩЕНА!

Майже чверть всіх збоїв двигунів викликані несправностями в охолоджуючих системах, тому важливо використовувати високоякісниий антифриз.

За дуже низьких температур:

 • Спалювання палива не буде ідеальним, ефективність двигуна не досягне максимального рівня, після цього зростуть витрати палива;
 • Збільшаться викиди забруднюючих речовин, окрім оксиду азоту;
 • Необхідно буде частіше замінювати дизельні фільтри сажоуловлювачі, що означає збільшення витрат;
 • Втрати двигуна на тертя будуть вищими, призводячи до зростання витрат палива.

За дуже високих температур:

 • Надмірне теплове навантаження призведе до високого тиску на матеріали конструкції двигуна, підвищуючи кількість замін запасних деталей;
 • Більший рівень зношення двигуна та коротший термін експлуатації;
 • Більше споживання AdBlue® та коротший термін експлуатації каталітичного нейтралізатора в двигунах, обладнаних системами каталітичної нейтралізації SCR.

Причиною більшості несправностей та збоїв в системі охолодження є утворення відкладень, корозія і т. п., що виникають внаслідок поганої якості, невідповідно підібраних або надмірно використовуваних охолоджуючих рідин (наприклад, використовуваних довше терміну експлуатації). Невідповідна охолоджуюча рідина може спричинити пошкодження радіаторів опалення у салоні водія або пасажира і наразити на небезпеку інше обладнання, пов'язане з охолоджуючою системою.

ВИ МОЖЕТЕ ЗНИЗИТИ ВИТРАТИ НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА РАХУНОК ЕКСПЕРТНИХ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ!

Охолоджувальні рідини хорошої якості, які підходять кожному типу транспортного засобу будь-якого віку є важливими для довшого терміну експлуатації охолоджуючих систем та двигунів. Антифризи поганої якості погіршують охолоджуючі характеристики системи та приводять до перегрівання двигуна, несправностей деталей двигуна та витоку з системи охолодження.

Для відповідної роботи охолоджуючої системи, періодично необхідно повністю замінювати охолоджуючу рідину. Звичайні антифризи необхідно замінювати після 1-2 років експлуатації, тоді як охолоджуючі рідини з тривалим терміном експлуатації потрібно замінювати кожні 3-5 років, залежно від використання.

Знаючи про стан охолоджуючої рідини та системи охолодження, впроваджуючи необхідні попереджуючі заходи, ви зможете попередити або уникнути більшості збоїв та порушень в роботі, що призведе до скорочення витрат.


Галузь Застосування

 • Системи охолодження легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарських і будівельних машин та стаціонарних газових двигунів
 • Системи охолодження, що містять чавунні, алюмінієві та мідні деталі
Особливості продуктуПереваги
Чудовий захист від корозії
 • Утворює стабільну захисну плівку на внутрішній поверхні системи охолодження, що забезпечує тривалий термін експлуатації
Застосування специфічної композиції
 • Захист від кавітації та утворення осаду
Сумісне з конструкційними матеріалами
 • Пластмасові та гумові деталі системи охолодження не пошкоджуються
Ви використовуєте належне моторне масло?

Опис

Експлуатаційний рівень, схвалення

MAN 324 Typ SNF
MTU MTL 5048
Deutz 0199-99-1115/6
BS 6580:2010
ASTM D 3306
ASTM D 4985
ASTM D 6210
VW/Audi/Seat/Skoda TL 774-D (VW code G12)
VW/Audi/Seat/Skoda TL 774-F (VW code G12 Plus)
Ford WSS-M97B44-D
Caterpillar MAK A4.05.09.01
Cummins CES 14603
Cummins IS series u N14
Jenbacher TI 1000-0201
Claas
Detroit Diesel Power Cool Plus
GM 6277M
John Deere JDMH5
Renault 41-01-001/-S Type D
Volvo Trucks 128 6083/002
Waukesha

Типові властивості

Зовнішній виглядрожева, прозора, блискуча рідина
Густина при 15°C [г/cм3 ]1,116
Температура спалаху (за Клівлендом) [°C]128
Рівень pH8,9
Лужність [ml 0,1M HCl/10 ml]6,2
Вміст води (Karl Fischer) [% мас.]3,1
Показник заломлення при 20 °C1,4320
Температура кипіння [°C]180

Упаковка

1 L 10 L 220 kg IBC tanker

Документи, що можна завантажити

Останнє, що ви дивились

×