Несправності та поломки зведені до мінімуму

Іноді нам здається, що охолоджуючі рідини двигунів внутрішнього згоряння менш важливі, ніж вони є насправді. Охолоджуючі рідини сучасних транспортних засобів такі ж високотехнологічні, як і сучасні мастильні матеріали. CoolCheck діагностика охолоджуючої рідини, проведена в цій транспортній компанії, показала, що, використовуючи охолоджуючу рідину відповідної якості і застосовуючи планове технічне обслуговування систем охолодження, можна підвищити надійність охолоджувальної рідини і термін служби основних деталей транспортного засобу з водяним охолодженням, і що при цьому компанія може заощадити надмірні гроші, обумовлені частими поломками.

Після підготовки до зими в автобусах компанії виникла серія незрозумілих поломок. Охолоджуюча рідина в системах охолодження була спінена в теплообмінниках, а навколо них утворилися кремові відкладення. Ці відкладення звужували діаметр труб системи охолодження, обмежуючи потік рідини, погіршуючи теплообмін і спричиняючи перегрів. Це явище було віявлене внаслідок частих відмов гідротрансформаторів, з'єднаних з двигуном та системою охолодження. Спільними зусиллями спеціалістів цієї компанії і компанії MOL-LUB ці проблеми були вирішені.

Ретельне дослідження проблем, використання CoolCheck діагностики охолоджуючої рідини компанії MOL-LUB, допомогло зрозуміти їх. З'ясувалося, що поломки були зумовлені хімічною несумісністю змішуваних охолоджуючих рідин різного складу.
На основі CoolCheck діагностики охолоджувальної рідини були проведені необхідні ремонтні роботи і технічне обслуговування. Весь цей процес показав, наскільки важливо правильно обирати охолоджуючу рідину.

Опис

КОМПАНІЯ

Miskolc Városi Közlekedési Zrt.

ГАЛУЗЬ:

громадський транспорт

ЗАСТОСУВАННЯ:

автомобілі для комерційних перевезень

ПРОДУКТ:

EVOX Extra

Запитайте наших експертів!
Олег Домбровський

Начальник Технічного Відділу
Спеціалізація: моторні масла, індустріальні масла, мастила, автохімія

ODombrovskiy@mol-ukraine.com.ua
Ви зацікавилися?
×