Успішна робота в залізничній компанії: зекономлено 27% витрат

Ця компанія є лідером на ринку вітчизняних пасажирських і вантажних перевезень; щодня вона здійснює перевезення сотень тисяч пасажирів з одного місця до іншого. Значна частина пасажирських перевезень здійснюється дизель-поїздами. Жорстка конкуренція між залізничним і автомобільним транспортом спонукає цю компанію використовувати будь-яку можливість, щоб знизити витрати на технічне обслуговування і пов'язані з ним простої, які становлять значну частину загальних експлуатаційних витрат. Використовуючи нове всесезонне моторне масло MOL Dynamic MK 9 15W-40 і застосувавши регулярну діагностику масла, компанія змогла скоротити витрати на заміну моторного масла своїх 40 дизель-поїздів серії 6341 приблизно на 27 відсотків.

Особливі умови експлуатації залізничного транспорту є серйозним викликом для моторних масел. Через це інженери-дослідники компанії MOL-LUB розробили нове масло з урахуванням особливих умов експлуатації залізничних двигунів. Ця розробка призвела до створення високопродуктивного моторного масла з характеристиками в'язкості і теплової та окислювальної стабільності, спеціально призначеними для експлуатації на залізниці, і також придатного для збільшених інтервалів заміни масел.

Після експлуатаційних випробувань на цьому моторному маслі проводилися безперервні діагностичні випробування. Ці випробування показали характер фізико-хімічних процесів, що відбуваються, а також виявили процес зношування всередині двигунів. Після цього успішного експериментального періоду фахівці компанії MOL-LUB запропонували впровадити нове всесезонне моторне масло MOL Dynamic MK 9 15W-40 і збільшити інтервали заміни масел з 1500 до 2100 годин роботи.

За допомогою нового моторного масла, збільшеного інтервалу заміни масла і спеціальної програми технічного обслуговування компанії вдалося скоротити витрати на заміну масла для своїх дизель-поїздів серії 6341, що означало значну щорічну економію. У 2008 році в рамках триваючої розробки моторне масло MOL Dynamic MK 9 15W-40 для залізничних дизельних двигунів замінили моторним маслом MOL Dynamic Synt Diesel 10W-40 для дизельних двигунів. Діагностичні випробування масла довели, що описана вище економія також має місце.

Опис

КОМПАНІЯ:

MÁV-GÉPÉSZET Zrt.

ГАЛУЗЬ:

пасажирські та вантажні перевезення

ЗАСТОСУВАННЯ:

залізничні дизельні двигуни

ПРОДУКТ:

всесезоннее дизельне моторне масло MOL Dynamic MK 9 15W-40

ПОСЛУГА:

Нова назва нашого сервісу WEARCHECK ’MOL LUBCHECK’

LubCheck – діагностика та моніторинг стану масла і техніки

Запитайте наших експертів!
Олег Домбровський

Начальник Технічного Відділу
Спеціалізація: моторні масла, індустріальні масла, мастила, автохімія

ODombrovskiy@mol-ukraine.com.ua
Ви зацікавилися?
×