Правила та Умови

Шановний Відвідувач!

Будь ласка, уважно прочитайте наступну інформацію

Загальні правові умови і інформація

При відкритті веб-сайтів www.mol-ukraine.com.ua або будь-якої з їх сторінок, ви автоматично приймаєте умови, що прописані в цьому документі. У разі, якщо ви не згодні з тим, що зазначено нижче, будь ласка, не відкривайте наші веб-сайти.

Інформація

MOL і кожна компанія, що входить у MOL Group (далі "MOL Group"), роблять усе можливе, щоб забезпечити точність інформації, що міститься на інтернет-сайтах MOL Group. Але MOL Group не надає будь-яких гарантій щодо інформації, представленої на цьому сайті, і залишає за собою право вносити будь-які зміни, виправлення або видалення на веб-сайті, або інформацію на ньому, в повному об’ємі або частину, не повідомляючи про це додатково. MOL Group не бере на себе відповідальність за будь-яку неточну чи неповну інформацію на сайті.

Для правил, що застосовуються до процедур або тендерних запрошень, повинні застосовуватися спеціальні правила, передбачені для цього.

Щодо інформації, розміщеної на веб-сайті www.mol-ukraine.com.ua, будь-яке рішення приймається користувачем на його/її власний страх і ризик.

MOL Group не бере на себе відповідальність за будь-які збитки або пошкодження, спричинені доступністю або відсутністю, або використанням веб-сайту або інформації, що представлена на сайті.

MOL Group не несе відповідальності за будь-які збитки, втрати або витрати, що виникають із-за використання, або неможливості використання, або неправильного трактування, сервісні проблеми або будь-які несанкціоновані зміни даних будь-якою особою, або проблеми, що виникають із-за затримки в передачі інформації, комп'ютерного вірусу, збою системи або будь-якої іншої аналогічної причини.

Уся інформація на сайті MOL Group не може тлумачитись як заклик до інвестицій в акції або ADR (Американська Депозитарна Розписка) компанії MOL чи інших угод щодо таких акцій або ADR, і не може вважатися або тлумачитись як такий заклик.

Будь-який користувач веб-сайту MOL Group, який користується інформацію MOL Group, беручи інформацію з веб-сайту, повинен знати, що MOL Group має необмежені права на таку інформацію, і MOL Group має право, на свій розсуд, використовувати таку інформацію будь-яким чином. Така інформація, що використовується користувачем, повинна розглядатися в якості безкоштовної громадської інформації.

Авторське право

Веб-сайти MOL Group і їх зміст (контент зображення, звуку і тексту), а також їх розташування захищені авторським правом чи торговою маркою. Будь-яке використання такої інформації, що перевищує повноваження особистого використання в будь-якій формі, не може використовуватися без попередньої письмової згоди MOL Group.

Попереджаємо, що будь-яке використання інформації, що відрізняється від умов MOL Group, які докладно описані вище, можуть мати цивільні і кримінальні наслідки, та наслідки згідно законодавства щодо авторських прав. MOL Group вживає усі відомі заходи проти будь-якого порушення прав.

×